دیدار مدیر مرکز اسلامی هامبورگ با مراجع عظام تقلید عراق

نماینده مرجعیت شیعه در اروپا در دیدار با حضرت آیت الله سیستانی گزارشی از شرایط مسلمانان و شیعیان در آلمان و اروپا و نیز عملکرد مرکز اسلامی هامبورگ در سال اخیر ارائه نمود. آیت الله سیستانی در این دیدار از عملکرد مرکز اسلامی هامبورگ در این سالیان ابراز رضایت نموده و برای وی آرزوی موفقیت کردند.

مدیر مرکز اسلامی هامبورگ همچنین در این سفر با حضرت آیت‌الله فیاض، حضرت آیت‌الله بشیر نجفی و همچنین با اساتید مشهور حوزه علمیه نجف و کربلا همچون آیت الله محمدتقی مدرسی، آیت الله ایروانی، آیت‌الله شیخ حسن جواهری، ایت الله سید علی اکبر حائری و آیت الله محمد سند دیدارهایی جداگانه داشته و ایشان را در جریان فعالیت‌های مرکز اسلامی هامبورگ در آلمان قرار داد که مورد استقبال علما و مراجع قرار گرفته و آنان برای موفقیت بیشتر وی در برنامه‌های گوناگون رهنمود داده و دعای خیر نمودند.

حجت الاسلام المسلمین محمد هادی مفتح امام و مدیر مرکز اسلامی هامبورگ و هیئت همراه در سفری چند روزه به کشور عراق ضمن زیارت عتبات عالیات و مشاهد مشرفه در شهرهای نجف، کربلا و کاظمین با مراجع معظم تقلید و علمای نجف و کربلا دیدار و گفت‌وگو کردند.

Check Also

برگزاری مراسم عزای امام حسین(ع) در برخی کشورهای آفریقایی

اداره امور فکری و فرهنگی آستان عباسی طبق برنامه هرساله خود برای بزرگداشت مناسبت‌های ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *